نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: وقایع التفاقیه مشکلات روانپزشکیـــی

1532
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقایع التفاقیه مشکلات روانپزشکیـــی

سلام و عرض ادب

عارضم که 6سال اخیر زندگی م دچار دردهای سایکوسوماتیک هستم که تا اینجا فعلا درمانی نداشته. البته دلیل وجود همچین مسئله ای سرفصل هایی که داره هر سرفصل نیاز ب مقادیری توضیح که احساس میکنم تاپیک و محافل عمومی جاش نیست

ولی بخش اعظم آن ب دلیل کنجکاوی ها و اشتباهات جامعه روانپزشکی ایران اللخصوص دو سه بیمارستان روانپزشکی تهران که حالا اسم نمیبریم

و در دسته اول و قبل از جامعه روانپزشکی نظام وظیفه! که علننا استارت همه مشکلات وقتی شروع شد که به خدمت رفتم صرفا فقط برای دوسال تحمل کردن و پاسپورت گرفتن ولی اونجا با کنجکاوی ها پزشکی و اللخصوص سکشوآلیتی کمیسیون پزشکی رفته رفته در طول چندسال همه چیز آشفته شد

الان هم در حال حاضر با نزدیک به 30سال سن دچار این دردهای عصبی و ساید افکت های مختلف هستم که درمانی پیدا نمیکنم . از طرفی هم به خاطر نوع معافیت صادر شده به نحوی ست که از هیچ خدمات دولتی نمیتونم بهره ای ببرم نه بیمه دارم نه به بنده پاسپورت میدن نه معافیت رو تقلیل میکنند نه اجازه تخصیل و کار و.... نه راه پس نه راه پیش با هر مشاوری هم صحبت میکنم نهایتا به چاره ای جز خروج قاچاق نمیرسم که با وضعیت مالی و جسمی م امکانش نیست برام

فقط یک کارت بیماریهای نادر دارم از جانب دکتر نجمی که عملا ب هیچ دردی نمیخوره و هیچ خدماتی برای من نیست مثل کارت سوختی که هرگز شارژ نخواهد شد حکایت این کارت هست . چندین صفحه شکایت دارم در نظام پزشکی ولی اصلا کسی پاسخگو نیست

منشا موضوع اینه ک ب خاطر اون معافیت پزشکی عملا از هیچ فیلتر علمی پزشکی رد نشدیم و بر اساس یک سری قوانین شرعی صادر شده هیچ کسی هم وضعیت مارو گردن نمیگیره عملا شکایت از این دو دسته ارگان هیچ فایده ای نداره

پزشک ها هم با وجود اینکه میدونن موضوع از بیخ غیر منطقی و تبعیض این مسائل هست ولی در مقابل قوانین شرعی علم و پزشکی جایگاهی ندارد متاسفانه . با وجود اینکه میدونن درست نیست ولی کنار میکشن . و فقط امثال من تو این زمینه با مراجع کردن ب پزشک وقت و انرژی و اللخصوص هزینه هدر میدن و هیچ نتیجه ای در کار نیست

شاید یکم مبهم باشه ولی بیش از این نمیشه توضیح داد در تاپیک . پیشاپیش پوزش میخوام توضیح م بدیم احتمالا میفرمایید خلاف قوانین فروم هست ولی چیزی که خلاف قوانین فروم هست چرا واقعیت جامعه و داستان ماست
    ویرایش توسط Immolation : 06-09-2020 در ساعت 05:38 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وقایع التفاقیه مشکلات روانپزشکیـــی

البته امروز متوجه شدم که بنیاد بیمارهای نادر قصد داره کارت هارو ابطال کنه ب بهانه حمایت نشدن از جانب دولت

البته بود و نبود اون کارت فرقی در عمل ایجاد نمیکرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)